DUYURU:
Değerli kursiyerlerimiz ,15 haziran 2017 tarihinde Kulübümüzde İftar yemeği verilecektir. kulübümüze kayıtlı Tüm üyelerimiz davetlidir..

 

DUYURU :
Demirkol Boks Spor Kulübü
4.Altın Kemer Boks turnuvası (24 Nisan-12 Mayıs 2017 istanbul )

 

..FİNAL MAÇLARINDA MÜCADELE EDECEK BOKSÖRLERİMİZ

 

 

    4.ALTIN KEMER BOKS TURNUVASI  KEMER SAHİPLERİ

TURNUVANIN EN CENTİLMEN BOKSÖRÜ– ÜRFET NAÇAR

TURNUVANIN EN DÖVÜŞKEN BOKSÖRÜ– ERHAN DENİZ GÜNGÖR

TURNUVANIN EN TEKNİK BÖKSÖRÜ — ATİLLA MASATLIOĞLU

TURNUVANIN EN AZİMLİ BOKSÖRÜ — YILDIRIM TURAN

TURNUVADA EMEĞİ GEÇEN ANTRENÖRLER GRUBU

4.ALTIN KEMER BOKS TURNUVASINDA MÜCADELE EDECEK BOKSÖRLERİMİZ

4.Altın Kemer Boks turnuvası

Demirkol Boks Kulübü 

4.Altın Kemer Boks Turnuvası maç sonuçları ve şampiyonlar

                          

                        

                        

 

 

4.Altın Kemer Boks turnuvası (24 Nisan-12 Mayıs 2017 istanbul )

Altın Çocuk Üst Minik Gurup Eşleşmeleri Tablosu

 

Altın Çocuk Alt Minik Gurup Eşleşmeleri Tablosu

——————————————————————————————————————————-
26/3/2017 Pazar Günü
Demirkol Boks Kulübü olarak etkinliklerimiz devam ediyor; Kursiyerlerimiz tanışması, kaynaşması ve iyi bir dostluklarının oluşması için yapacağımız mangal piknik etkinliğine bütün sporcularımız davetlidir.
26 Mart Pazar Günü saat 10:30′ da yapılacak olan mangal piknik etkinliğine tüm sporcularımızı bekliyoruz.
Yer: Ümraniye Mesire Alanı (konum atılacak)
Not: Araçla gelemeyecek olan arkadaşlarımız için saat 10 ‘da kulüp önünden araçlar hareket edecektir.
——————————————————————————————————————————————–
20 Kasım pazar günü saat :09:00  da Validebağ öğretmen evi korosunda kulüp olarak kros,ardından öğretmen evinde açık büfe kahvaltı yapılacaktır.etkinliğe tüm kursiyerlerimiz davetlidir..


DUYURU:

HAFTA İÇİ [SALI-CUMA]  YETİŞKİN BOKS GURUBUMUZ

MART AYI MAÇ PROGRAMI     10.03.2017  —   SAAT:19:30

Salı -Cuma Günü yetişkin boks  Grubumuz

Salı ve cuma günü spor salonumuzda 3 aylık eğitimini tamamlayan sporcularımızın Boks’a başladıkları günden itibaren aldıkları eğitime istinaden yapılacak olan Boks Maçı Turnuvası karşılaşmaları aşağıdaki gibi olacaktır. Katılım sağlamayacak sporcularımızın bizlerle iletişime geçmeleri rica olunur.

MAÇ FİKSTÜRÜ

Kırmızı  Köşe          Mavi Köşe

1-Sezgin Kaplan                                Emre Bilal

2-Cem Keskin                                   Fatih Berat

3-Dehan Turan                                 Kenan Akpınar

4-Levent Ölmez                                Cem Oğuz

5-İbrahim Yıldız                               Volkan Değirmenci

6-Mertcan Kaya                                Bülent Kavraz

7-Metin Kavak                                  Tamer Akoğlu

8-Kenan Yeşilyurt                            Selim Adıgüzel

9-Ekin Turgut                                    Asrın Arslan

10-Yıldırım Tuğran                           Kerem Yılandil

11-Ali Gündüz                                    Fuat Andıç