Demirkol Boks Spor kulübümüz 2011 yılında Burhan Felek Spor Salonunda İstanbul şubesini boks sporu ve boks severlerin hizmetine girmiştir. 3 seneyi aşkın süre bu salonda hizmet verdikten sonra  Ataşehir’de daha modern ve geniş olan salonumuzda boks severlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Demirkol Boks Spor kulübü olarak hedeflerimiz; Her yaş grubundan bireyin öncelikle sporu ve boksu sevdirmek ve yaşam biçimi haline getirmelerini sağlamak, aynı zamanda, spor yapmayı çağdaş yaşamın bir gereği olarak algılayan, mutlu, kendine güvenen, sağlıklı ve başarılı bireyler olmalarına katkıda bulunmaktır.

Demirkol Boks Spor kulübü olarak değerlerimiz; Kendi alanında uzman eğitmenlerin yönetiminde, ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı, ahlaklı, disiplinli, alçak gönüllü, saygılı, mücadele gücü yüksek, çalışkan sporcular yetiştirmektedir. Bu sporcular ile ülke çapında ve uluslararası her ortamda yüksek performanslar göstererek Türk boksunun hem Avrupa da hem de dünya da tanınır ve başarılı bir spor dalı haline getirilmesine katkıda bulunmaktır. 

Demirkol Boks Spor kulübü üyeleri birebir görüşüldükten sonra kabulleri yapılır. İstanbul şubemiz ağırlıklı olarak yetişkin kursiyerlere hizmet verilmekte İstanbul şubemize katılarak ders alan yetişkin kursiyer sayımız 2342’dir.