İstanbul Boks Kulübü

İstanbul Boks Kulübü

İstanbul’un en gözde boks spor kulüplerinden olan Demirkol boks kulübü sizleri de uzman kadrosu ve milli antrenörleri ile boks öğrenmeye davet ediyor. İstanbul’un bir çok kesiminden sporcu yetiştiren Demirkol boks kulübü yetiştirdiği öğrenciler arasında bu gün kendi kilosunda Avrupa ve Dünya şampiyonları da bulunmaktadır. İstanbul boks kulübü, İstanbul’un gözde semtlerinden olan Ataşehir’de yer alan boks ders kulübümüze  sizleri de bu onurlu mücadeleye katılmaya davet ediyoruz.

Boks Sporunun Bize Katkıları

İnsanların yaşadığı hayat standartlarında kendine özgü olan tek eksiği öz güven eksikliği dir. Bu sporu rakiplerinize karşı yada sokakta yaşayacağınız olaylarda saldırı değilde savunma tekniği olarak bilmenizi isteriz. İyi bir boksör iyi bir eğitimden geçtikten sonra her türlü tehlikeye karşı öz güvenli olup kendini savunabilir.

Boks Kursu Anadolu Yakası

Boks Kursu Anadolu Yakası; İstanbul Ataşehir’de hizmet veren Demirkol boks kulübü siz değerli sporcu adaylarını Uzman antrenörler eşliğinde boks sporuna  davet ediyor. Ulaşıma yakın olan kulübümüz günün stresini atarak eğlenceli bir spor anlayışı ve değişik aktiviteler ile bu sporu sizler için keyifli hale getiriyor. Boks kulübü olarak düzenlediğimiz aktiviteler olarak sağlıklı yaşam sporu ve eğlence üzerine düzenlediğimiz organizasyonlar ile sadece boks kulübü değil çevresel arkadaşlıklar da kurmanızı sağlıyoruz….

Boks Özel Ders Eğitimi

Boks Özel Ders Eğitimi; İş hayatınızda yoğunluklardan dolayı kaçırdığınız dersleri telafi etmek için haftanın belirli günlerinde istediğiniz antrenör hocalarımız ile kaçırdığınız dersleri telafi edebilirsiniz. Emin olun birebir alacağınız özel dersler sizlerin eğitiminizde ve başarılarınız da büyük katkı sağlayacaktır. Haftanın yedi günü açık olan kulübümüz istediğiniz saat hizmetinizde olup kayıp zamanlarınızı değerlendirmenizde fayda sağlayacaktır.