Kişiye Özel Boks Dersi

Kişiye özel Boks Dersi; Boks kursunda daha iyi ilerleyebilmek için iş hayatınızdan dolayı kaçırdığınız boks derslerine kişiye özel eğitmenlerimiz ile özel boks dersi alarak eğitiminizden geriye kalmadan bu sporu büyük bir keyif ile  yapabilirsiniz alabilirsiniz. Boks sporunda sporcuların deneyim ve tecrübelerine göre belirlenen ders günlerinde grup halinde yapmaktadırlar. İş hayatının verdiği stresi kulübümüzde zamanın gözde sporlarından olan boks sporunu yaparak atabilirsiniz. Bazı durumlarda sporcularımızın iş saatlerine dayalı olarak derslere katılım sağlayamadıkları durumlarda deneyimli antrenörlerimiz ile birlikte özel ders alarak eğitiminizden geri kalmadan da bu spora devam edebilirsiniz. Kişiye özel boks dersi sizlerinde seçebileceği antrenörlerimiz tarafından verilmektedir size özel bir program boks ders cetveli hazırlanarak sizlerin hangi gün hangi saat’de uygun iseniz o programa göre özel boks dersi verilir.

İstanbul’da Boks Kulübü; Kursiyerlerimizin İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasından katılımlarını alarak bu gözde sporu tanıtmaktan büyük zevk ve gurur duyarız. İstanbul boks kulübü olarak sizlere Ataşehir’de hizmet vermekteyiz. Günümüz şartlarında trafik derdinin hiç bitmediği İstanbul’da boks dersine katılamam, derslere geç kalırım gibi düşünceniz olmasın. Siz değerli sporcularımız için size uygun bir çalışma programı oluşturarak boks sporunu öğretiyoruz.

Özel Ders Alacağınız Antrenörlerimiz

Mahmut Demirkol:  Uluslar Arası Boks Hakemi – Beden Eğitimi Öğretmeni-Yakın Savunma Uzmanı-Aksiyon Yaşam Koçu-Kondisyoner-Boks Anrenörü

Vedat Demirkol:  Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi Antrenörü -Boks Milli Takım Antrenörü-Milli sporcu-Beden Eğitimi Öğretmeni

Fikret Demirkol:  Boks Milli Takım Antrenörü-Milli Sporcu-Beden Eğitimi Öğretmeni

Balamir Kodak : Boks Antrenörü – Bilgisayar Mühendisi

Nusret Demirkol:   Boks Antrenörü – Milli hakem-İş Geliştirme Uzmanı

İstediğiniz eğitmenlerimiz ile boks dersi alarak sizlerde iyi bir sporcu olabilirsiniz. Unutmayın ki boks sporu sadece savunma sporu olarak değil sağlık yaşam ve fit bir vücuda sahip olabilmeniz içinde öğrenebileceğiniz keyifli spor dalıdır. Öğreneceğiniz bu spor dalı gündelik hayatınızda sizlere büyük bir faydası olacağını unutmayın vücudunuzun dinç ve dinamik olması için yapılacak bu spor siz değerli sporcularımızın zinde ve dirençli olmanıza büyük fayda sağlayacaktır.