BOKS SALONUMUZ:
2.katta olup 400 m2 lik bir alana sahiptir.Kondisyon salonumuz,2 adet Soyunma odası,Duşlarımız,Kafeteryamız,Malzeme dolaplarımız,Antrenör odamız,Boks ringimiz,Boks malzemesi temin edebileceğiniz satış stantımız,Boks Antrenman araç ve
DUYURU
Demirkol Boks Spor Kulübü
4.Altın Kemer Boks turnuvası (24 Nisan-12 Mayıs 2017 istanbul )

..

    4.ALTIN KEMER BOKS TURNUVASI  KEMER SAHİPLERİ

4.ALTIN KEMER BOKS TURNUVASINDA MÜCADELE EDECEK BOKSÖRLERİMİZ

4.Altın Kemer Boks turnuvası

Demirkol Boks Kulübü 

——————————————————————————————————————————-
26/3/2017 Pazar Günü
Demirkol Boks Kulübü olarak etkinliklerimiz devam ediyor; Kursiyerlerimiz tanışması, kaynaşması ve iyi bir dostluklarının oluşması için yapacağımız mangal piknik etkinliğine bütün sporcularımız davetlidir.
26 Mart Pazar Günü saat 10:30′ da yapılacak olan mangal piknik etkinliğine tüm sporcularımızı bekliyoruz.
Yer: Ümraniye Mesire Alanı (konum atılacak)
Not: Araçla gelemeyecek olan arkadaşlarımız için saat 10 ‘da kulüp önünden araçlar hareket edecektir.
——————————————————————————————————————————————–
20 Kasım pazar günü saat :09:00  da Validebağ öğretmen evi korosunda kulüp olarak kros,ardından öğretmen evinde açık büfe kahvaltı yapılacaktır.etkinliğe tüm kursiyerlerimiz davetlidir..


DUYURU:

HAFTA İÇİ [SALI-CUMA]  YETİŞKİN BOKS GURUBUMUZ

MART AYI MAÇ PROGRAMI     10.03.2017  —   SAAT:19:30

Salı -Cuma Günü yetişkin boks  Grubumuz

Salı ve cuma günü spor salonumuzda 3 aylık eğitimini tamamlayan sporcularımızın Boks’a başladıkları günden itibaren aldıkları eğitime istinaden yapılacak olan Boks Maçı Turnuvası karşılaşmaları aşağıdaki gibi olacaktır. Katılım sağlamayacak sporcularımızın bizlerle iletişime geçmeleri rica olunur.

MAÇ FİKSTÜRÜ

Kırmızı  Köşe          Mavi Köşe

1-Sezgin Kaplan                                Emre Bilal

2-Cem Keskin                                   Fatih Berat

3-Dehan Turan                                 Kenan Akpınar

4-Levent Ölmez                                Cem Oğuz

5-İbrahim Yıldız                               Volkan Değirmenci

6-Mertcan Kaya                                Bülent Kavraz

7-Metin Kavak                                  Tamer Akoğlu

8-Kenan Yeşilyurt                            Selim Adıgüzel

9-Ekin Turgut                                    Asrın Arslan

10-Yıldırım Tuğran                           Kerem Yılandil

11-Ali Gündüz                                    Fuat Andıç