Bayan Boks Derslerimiz

KULÜBÜMÜZDE BAYANLARA % 50 İNDİRİMLİ BOKS DERSLERİ VERİLMEKTEDİR.

Boks Dersi; Profesyonel antrenörlerimiz eşliğinde seviyeli ,sosyal bir ortamda Erkek – Kadın, Yaşınız kaç olursa olsun siz de boks yapabilir fit bir vücuda sahip olabilirsiniz,ayrıca kulübümüz de bayanlara ücretsiz boks dersleri verilmektedir. bilgi ve tecrübelerimizi sizler ile birlikte yaşamak için istanbul da bulunan boks kulübümüze siz değerli boks sevenlerimizi de davet ediyoruz. Boks dersi günümüzde en popüler spor dallarından birisi haline gelen boks sporu iş hayatınıza en gel olmayacak bir şekilde sadece haftada 2 gün katılım sağlamanız yeterli olacaktır. Zor olan bu sporu sizler için keyifli bir hale getirmek demirkol boks kulübü olarak keyifle üstlendiğimiz bir görevdir. Avrupa ve Dünya şampiyonları yetiştiren demirkol boks kulübü İstanbul bölgeleri arasında en iyi boks ders kulübü olarak yer almaktadır. Sizlerinde bu gurur yaşaması için değerli eğitmen hocalarımız ile birlikte boks kulübümüze bekliyoruz……..

Boks Dersi

Boks dersi deyince akla gelen katılımcıların karşısına hemen bir rakip çıkartmak değildir. Amacımız bu sporu severek ve keyif alarak yapacak sporcular yetiştirmektir. Spor yapma iyi ve fit bir vücuda sahip olma hemde kendinizi nasıl savunmanız gerektiğini ve boksun en ince ayrıntılarıyla size öğretmek için bu sporu keyifle size sunarız…..

Boks sporu öz güven sağladığı gibi,sağlıklı yaşam için yapılacak spor dallarından birisidir. Kaslı,fit bir vücuda sahip olmak isteyen boks sevenlerin bu sporu içtenlikle yaptıklarını ve boks derslerinde oldukça keyif alarak sıkılmadan gelebildiklerini belirtmek isteriz. boks salonumuzda ister özel ders ister gurup dersleri alabilirsiniz ayrıca şirketler çalışanlarına da özel veya gurup dersleri verilmektedir..

demirkol boks spor kulübü ailesine dahil olacak olan kursiyer birebir görüşüldükten sonra kulübe kaydı yapılır.salonumuzda gönül rahatlığı ile gelip sosyal bir ortamda seviyeli kursiyerler arsında ,güven içinde sporunuzu yapabilirsiniz….

Antrenörlerimiz

Fikret Demirkol:  Boks Milli takım Antrenörü-Milli sporcu-Beden Eğitimi Öğretmeni

Vedat Demirkol:  Türkiye Olimpiyat hazırlık merkezi Antrenörü -Boks Milli takım Antrenörü-Milli sporcu-Beden Eğitimi Öğretmeni-

Mahmut Demirkol:  Uluslar arası boks hakemi – Beden Eğitimi Öğretmeni-Yakın savunma uzmanı-Aksiyon yaşam koçu-Kondisyoner-Boks Anrenörü

Balamir Kodak : Boks Antrenörü – Bilgisayar Mühendisi

Nusret Demirkol:   Boks Antrenörü – Milli hakem-İş Geliştirme Uzmanı