Profesyonel  Boks Kulübü

Profesyonel  Boks Kulübü

yetişkin bay bayan  boks severlerimizide zamanın favori sporlarından birisi haline gelen boks sporu ile tanıştırıyoruz. Uzman eğitmen kadromuz ile   sıkılmadan keyif alarak katılmaları için Demirkol Boks Kulübü olarak eğlenceli aktiviteler ile keyifli hale getiriyoruz.
Türkiye’nin en iyi boks kulübü; çocuklarınızı da boks eğitmi ile hazırlayıp yetiştirebiliriz  Türkiye ve dünya şampiyonu olan 2 sporcumuzu 7 yaşında aileleri bize teslim etti ve bu minik kardeşlerimiz yıllardır aldığı eğitimler ile bu gün milli bir boksör olarak bizlere Avrupa şampiyonluğu gururunu yaşattılar.

Dünya Boks Şampiyonu

Tuğrulhan Erdemir; Demirkol Boks Kulübünün gözde öğrencilerinden olan Tuğrulhan Erdemir kardeşimiz 7 yaşından beri bizler tarafından aldığı eğitimler ile bu gün kendi kilosunda Dünya Boks Şampiyonu. Bizleri gururlandıran bu kardeşim gibi siz değerli spor sevenlerin minikleri de bu başarıyı elde edebilir. Minikler boks turnuvalarına düzenli katılımlarınız ile aldığımız başarılarımıza sizlerinde değerli çocuklarınız ile bu gururu ortak yaşamaya davet ediyoruz.

Avrupa Boks Şampiyonu

Necat Ekinci; Demirkol Boks Kulübünün gözde öğrencilerinden olan Avrupa şampiyonumuz Necat Ekinci bizlerle 8 yaşında tanıştı ve bu gün bizleri Avrupa boks şampiyonu olarak gururlandırıyor.Küçük yaşta boks sporu ile tanışan bu iki gururumuzu ülkemize kazandırdığımız için büyük gurur duyuyoruz. Sizlerinde değerli evlatlarınız ile birlikte bu gururu paylaşmayı da isteriz. Unutmayın ki çocuklarımızda bizlerin bile fark edemeyeceği yetenekleri olabilir. Bizlerinde onlara güvenip zor gibi görülen boks sporunu sevdirerek ailelerine karşı gurur kaynağı olmaları için elimizden gelenin en iyisini yapmak için mücadele içinde bulunacağız.