Türkiye’nin En İyi Boks Kulübü Hangisidir

Kulübün ,Salonun iyi bir muhitte  oluşu, lüks oluşu değil, En iyi boks kulübü, içindeki sporcuların,kursiyerlerin Antrenman saatini heyecanla beklediği uzun yollar katederek geldiği bununda karşılığını aldığı ,Mutlu olduğu yerdir.Demirkol Boks Kulübü özel tasarım teçhizatları ile Türkiye’de yüzü koruyabilen ilk kaskı yaptırarak  sporcuların her hangi bir zarar görmemesine özen gösteren ilk spor kulübü’de olmuştur.

Türkiye’nin en iyi boks kulübü; 5000 yıllık tarihe sahip olan boks sporu geçmişte tehlikeli bir spor olarak bilinse de günümüzde daha profesyonel ve centilmence olarak yapılmaya başlamıştır. Ülkemizde milli spor haline gelen boks sporu günümüzde bir çok kişi tarafından tercih edilen sporlardan birisi olmuştur. Bir çok kişi tarafından tercih edilen bu spor dalı savunma teknikleri ve sağlıklı yaşam için en gözde sporlardan birisi haline gelmiştir. Siz değerli spor sevenlerimizi İstanbul’un gözde semtlerinden olan İstanbul Ataşehir’de uzman kadromuz ile bu spor ile tanıştırıyoruz. İstanbul Avrupa yakası boks kulübü olarak’da hizmet verdiğimiz  kadromuz ile günümüze kadar bir çok Avrupa ve dünya şampiyonları yetiştirdik. Bu milli gururu sizlerde yaşayabilirsiniz. En iyi boks kulübü ile başladığımız bu yolculukta hem bizleri hem de milletimizin gurur kaynağı haline gelen bir çok en iyi boksörleri sizlerle tanıştırdık. Web sitemizde bizlerden eğitim alıp Avrupa ve Dünya şampiyonu olan sporcularımızı da görebilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası Boks Kulübü olarak yaptığımız programlı çalışmalarımızda hafta da sadece 2 gününüzü ayırarak sizlerde iyi bir boksör olabilirsiniz. Haftalık çalışma saatlerimizde bu spora gönül veren değerli sporcularımızı ilk başladığı günden itibaren deneyimli antrenörlerimiz ile bire bir ilgi ve alaka ile boks sporundan usanmadan keyif alarak yapmaları için çabalamaktayız. Ay’da 1 yada 2 defa gerçekleştirdiğimiz kahvaltı ve …spor etkinlikleri ile de hafta içi çalışma ortamında yaşadığınız stresinizi atmanızı’da sağlıyoruz. Türkiye’nin en iyi boks antrenörü nünde Vedat Demirkol hocamızında aramızda olduğunu unutmamanızı isterim. Bir çok şampiyonları yetiştiren sayın Vedat hocamızdan sizlerde eğitim alabilirsiniz. Demirkol Boks Spor Kulübünün kurucularından olan Fikret Demirkol hocamız’da bu güne kadar aldığı başarılarını ve şampiyonluklarını siz değerli boks sporu sevenlere aktarmaya hazır. Günümüzde en iyi savunma sporu olan boks sporunun tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız. Aşırı güç kullanmadan yapılan bu spor esneklik, ataklık ve teknik gerektirdiği gibi sizleri her türlü tehlikeye karşı öz güvende tutacağını unutmamalısınız…..

Demirkol Boks Kulübü özel tasarım teçhizatları ile Türkiye’de yüzü koruyabilen ilk kaskı yaptırarak  sporcuların her hangi bir zarar görmemesine özen gösteren ilk spor kulübü’de olmuştur.